مرغ جام کنفدراسیونها شیلی آلمان alman shili

مرغ: جام کنفدراسیونها شیلی آلمان alman shili jam کنفدراسیونها varzeshi-Football bein –

گت بلاگز اخبار اجتماعی جنجال پرادوی امام جمعه!

یک پرادو محل بحث دو گروه شده است هست؛ گروهی که ایرادی به استفاده امام جمعه ایلام وارد نمی دانند و گروهی دیگر که استفاده از پرادو جهت رفت و آمد را نماد اشرافی گ

جنجال پرادوی امام جمعه!

جنجال پرادوی امام جمعه!

عبارات مهم : ایلام

یک پرادو محل بحث دو گروه شده است هست؛ گروهی که ایرادی به استفاده امام جمعه ایلام وارد نمی دانند و گروهی دیگر که استفاده از پرادو جهت رفت و آمد را نماد اشرافی گری و مخالفت با اهداف ارزشی می دانند. در تصویرهای انتشار یافته از کارت پرادو مالک آن «دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان ایلام» ذکر شده است است ولی عنوان مهم ظاهرا این است که جریانی در استان ایلام نسبت به آنچه زندگی اشرافی این امام جمعه نامیده، معترض شده است هست. این اعتراضات هم به مراسم مفصل ولیمه تولد نوه امام جمعه ایلام برمی گردد که با حضور تعدادی از فوتبالیست ها و بازیگران سینما و تلویزیون برگزار شده است و هم به ماشین شاسی بلندی که مورد استفاده امام جمعه است.

جنجال پرادوی امام جمعه!

حامیان امام جمعه البته انتقادات این گروه را وارد ندانسته و آنان را پیروان عرفان های کاذب خطاب کردند! حجت الاسلام لطفی، امام جمعه ایلام عصبانی بود از کسانی که نسبت به ماشین او معترض شده است بودند. او در خطبه های نماز جمعه جملات تندی علیه معترضان به ماشین شاسی بلندش گفت. اینکه «از فرزند بازی هایتان دست بردارید»، «اهانت به جایگاه نماز جمعه، اهانت به رهبری و قابل پیگیری است» و «توصیه می کنم به این جایگاه که مین گذاری هست، نزدیک نشوید و چنانچه نزدیک شوید، با مین به هلاکت خواهید رسید!» پسر امام جمعه ايلام که از فعالان شبکه اينستاگرام محسوب مي شود، استفاده از چنين ماشيني را براي حفظ امنيت پدرش مورد نیاز دانسته است.

نکته قابل تامل آن است که سایت های دلواپس بیش از همه به این عنوان پرداختند. چنان که دیروز رجانیوز نوشت: «سیدمهدی صدرالساداتی در صفحه شخصی خود نوشت: هفته پیش هنگامی که خاطره کباب خوران مجلس را بازگو کردم، پسر یک نماینده گفته بود: یک ندید بدید، یک بار آمده مجلس، من ندید بدید نیستم، من کاخ شاه را در نیاوران دیده ام که چگونه با سرمایه های مملکت جهت خودش آسایش درست کرده بود درحالی که مردم گرسنه بودند.

یک پرادو محل بحث دو گروه شده است هست؛ گروهی که ایرادی به استفاده امام جمعه ایلام وارد نمی دانند و گروهی دیگر که استفاده از پرادو جهت رفت و آمد را نماد اشرافی گ

ما طلبه های عادی بودیم، همراه نانوا و بقال بودیم، خیلی از علمای ما در محروم ترین شهرها تبعید بودند و همان الاغی را سوار می شدند که کشاورز سوار می شد! مردم به ما اعتماد کردند، چون دیدند اگر پنج تومان به ما امانت می دهند، سرمان برود در آن خیانت نمی کنیم! حالا که انقلاب شده است هست، کشاورز همان الاغ را سوار شود و ما جهت حفاظت از جان و شخصیت و مقام پرادو سوار شویم؟ شهدا جهت این رفتند؟» کانال های تلگرامی دلواپسان هم دیروز منشتر شدن تصاویری از واکنش‌ها دیگر ائمه جمعه به انتقاد از اتومبیل حجت الاسلام لطفی پرداختند. به عنوان نمونه تصویری از حضور حجت الاسلام آل هاشم امام جمعه تبریز را منتشر و نوشتند: «تردد آیت ا… آل هاشم امام جمعه شهر تبریز با وسایل حمل و نقل عمومی» یا در زیر تصویر دیگر نوشتند : «حضور امام جمعه بروجرد در میان کارگران معترض یک شرکت به ماه ها بلاتکلیفی» و…

پرادو در کوهستان

دیروز مدیر دفتر امام جمعه ایلام به «فردا» گفت: «طبق قانون، ماشینی که امام جمعه در شهر دارد، پژو است و چون مناطق ما کوهستانی است جهت سفر به اطراف و مناطق کوهستانی، هر مدیرکلی یک ماشین هم جهت این گونه موارد دارد و این ماشین پرادو هم داخل شهر استفاده نمی شود.» آقای یگانه در مورد قیمت این ماشین گفت: «منتقدین و افرادی که سروصدا کردند تهمت زدند که ارزش ماشین ۴۰۰ میلیون تومان است در حالی که فکر می کنم ارزش این ماشین ۸۰ تا ۹۰ میلیون تومان باشد.»

رئیس دفتر امام جمعه ایلام در پاسخ به این پرسش که آیا این عنوان با منش راحت زیستی که یک امام جمعه باید داشته باشد سازگار است؟ بیان کرد: «من بیش از ۲۰ سال است که در دفتر امام جمعه مدیر دفتر هستم. من زیاد با نماینده های، ولی فقیه ارتباط داشته ام. همین آقای آل هاشم که الان می نویسند گفته که نرده ها را بردارید، بدانید که از روز اول امام جمعه ایلام اجازه گذاشتن نرده ها را نداد و حتی اجازه نداد پاسدار ها در هنگام نماز سرپا بایستند.

جنجال پرادوی امام جمعه!

ایشان سوابق درخشانی دارد و پاسدار رسمی هست. چندین سال نماینده، ولی فقیه در سپاه منطقه کرمانشاه بوده است.» وی در مورد پیج اینستاگرام پسر امام جمعه ایلام و تصویر های انتشار یافته در آن هم گفت: «ما شنیده ایم بعضی از پسران نمایندگان ولی فقیه چه کار ها می کنند، به عنوان مثال آقای خزعلی گفته که «فلانی اصلا پسر من نیست.» در حالی که پسر ایشان با چندینه تن از بازیگران از قدیم دوست بوده و از آنها دعوت کرده و این طور هم نبوده که خرج چندانی کند. البته می دانیم که نباید تصویر ها را آن گونه منتشر می کرد.»

آرمان

یک پرادو محل بحث دو گروه شده است هست؛ گروهی که ایرادی به استفاده امام جمعه ایلام وارد نمی دانند و گروهی دیگر که استفاده از پرادو جهت رفت و آمد را نماد اشرافی گ

واژه های کلیدی: ایلام | تصویر | ماشین | پرادو | تصویری | استفاده | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz