مرغ جام کنفدراسیونها شیلی آلمان alman shili

مرغ: جام کنفدراسیونها شیلی آلمان alman shili jam کنفدراسیونها varzeshi-Football bein –

گت بلاگز اخبار بین الملل کارها پشت پرده بسیاری در بعد پروازها از حریم هوایی عربستان به اسرائیل وجود دارد / نتانیاهو

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت، انجام سفرهای هوایی میان دهلی‌نو و تل‌آویو از طریق حریم هوایی عربستان یک “رخداد تاریخی” است که بعد از کارها پشت پرده‌ای بلندمدتی به

کارها پشت پرده بسیاری در بعد پروازها از حریم هوایی عربستان به اسرائیل وجود دارد / نتانیاهو

نتانیاهو: کارها پشت پرده بسیاری در بعد پروازها از حریم هوایی عربستان به اسرائیل وجود دارد

عبارات مهم : اسرائیل

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت، انجام سفرهای هوایی میان دهلی نو و تل آویو از طریق حریم هوایی عربستان یک “رخداد تاریخی” است که بعد از کارها پشت پرده ای بلندمدتی به انجام رسیده است و این پروازها پیامدهای فراوانی به همراه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در شروع جلسه دولت این رژیم گفت، انجام پروازهای شرکت ایر ایندیا به اسرائیل در چند روز قبل در چارچوب خط مستقیمی شروع شد که هند را به تل آویو متصل می کند و این اقدام در بلندمدت یک مناسبت تاریخی به حساب می آید.

وی افزود: انجام این سفرها اهمیت آشکاری جهت همگان دارد و این سفرها رویکرد گردشگری، اقتصادی، تکنولوژیکی و سیاسی دارد و این امر از اهمیت درجه یک جهت ما برخوردار هست. اقتصاد اسرائیل به دو روش شاهد رشد خواهد شد؛ یا از طریق تولیدات تازه یا بازارهای جدید. آنچه که ما در اینجا انجام داده ایم نقطه عطفی جهت شکل گیری بازارهای تازه بزرگی است که عوض کردن بسیار بزرگی جهت ما به حساب می آید. من امیدوار هستم که نشانه مطلوب ما این باشد که سفرهای هوایی آتی همچنین مشمول بر انجام سفرهای هوایی مستقیم از تل آویو به بمبئی طی ۵ ساعت باشد که این مدت انجام این سفرها کمتر از وقت سفر از تل آویو به لندن هست. در نتیجه صحبت اینجا در مورد یک رخداد بسیار بااهمیت است.

کارها پشت پرده بسیاری در بعد پروازها از حریم هوایی عربستان به اسرائیل وجود دارد / نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت، انجام سفرهای هوایی میان دهلی نو از طریق حریم هوایی عربستان یک رخداد تاریخی است که در پی کارها بلندمدتی که در پشت پرده انجام شده، صورت گرفته است و پیامدهای فراوانی خواهد داشت.

نتانیاهو تصریح کرد: این تحولات با گذر وقت حاصل شده است و امکانات فراوانی را در برابر اسرائیل ایجاد خواهد کرد. من بر این باورم که این امور پیامدهای بلندمدتی دارد که در آینده مشخص می شود، ولی در حال حاضر این ضرورت را نمی بینم که صحبت بسیاری در مورد این مسئله مطرح کنم.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت، انجام سفرهای هوایی میان دهلی‌نو و تل‌آویو از طریق حریم هوایی عربستان یک “رخداد تاریخی” است که بعد از کارها پشت پرده‌ای بلندمدتی به

وی خاطرنشان کرد: انجام سفرهای هوایی از هند به اسرائیل از طریق حریم هوایی عربستان در پی کارها بلندمدتی انجام شده است که زیاد این کارها در پشت پرده صورت گرفته است و من ترجیح می دهم که این مساله در حال حاضر نیز به همین منوال و پشت پرده باقی بماند.

واژه های کلیدی: اسرائیل | عربستان | نتانیاهو | حریم هوایی | سفرهای هوایی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz