مرغ جام کنفدراسیونها شیلی آلمان alman shili

مرغ: جام کنفدراسیونها شیلی آلمان alman shili jam کنفدراسیونها varzeshi-Football bein –

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی با دستگاه قضایی که امام بر آن تاکید می‌کردند فاصله داریم/ باید تلاش کنیم تا اع

آیت الله آملی لاریجانی گفت: سال ۹۶ قریب به ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار پرنده در دستگاه قضایی پیگیری شده است با قید تکرار. بیش از ۹۰۰ هزار پرونده از ۹۵ زیاد بوده؛ این ی

با دستگاه قضایی که امام بر آن تاکید می‌کردند فاصله داریم/ باید تلاش کنیم تا اع

مدیر قوه قضائیه: با دستگاه قضایی که امام بر آن تاکید می کردند فاصله داریم/ باید تلاش کنیم تا اعتماد مردم هر روز بالاتر رود

عبارات مهم : اعتماد

آیت الله آملی لاریجانی گفت: سال ۹۶ قریب به ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار پرنده در دستگاه قضایی پیگیری شده است با قید تکرار. بیش از ۹۰۰ هزار پرونده از ۹۵ زیاد بوده؛ این یعنی مردم نزدیک ترین راه را جهت استیقای حقوق مراجعه به دستگاه قضایی می دانستند. ما تلاش می کنیم به سمت عدالت مد نظر اسلام مورد عنایت رهبری برسیم.

آملی لاریجانی گفت: نفس مراجعه فزاینده مردم به دستگاه قضایی نشان دهنده اعتماد است.

به گزارش ایسنا، آیت الله صادق آملی لاریجانی در مراسم تجدید میثاق با امام راحل (ره) اظهار کرد: اگر ما ملحوظ بداریم مواردی مثل نزدیک شدن به عدالت و حل خصومت به صورت عادلانه را، از ابتدای انقلاب و تشکیل نظام جمهوری اسلامی دستگاه قضایی در سیر کمالی بوده زمانی میزان مراجعه مردم به دستگاه قضایی کمتر بود. الان بیش از ۱۶ میلیون پرونده وارد دستگاه قضایی شده است و تعداد قضات ۱۱ هزار قاضی هست. پیگیری توسعه پیدا کرده و نظارت های دستگاه قضایی فراتر و موسع تر از ابتدای انقلاب شده است است.

با دستگاه قضایی که امام بر آن تاکید می‌کردند فاصله داریم/ باید تلاش کنیم تا اع

وی در رابطه با بحث حقوق عامه، گفت: در حال حاضر حقوق عامه مورد توجه قرار گرفته است و به وظایف دستگاه قضایی به طور فزاینده توجه شده است و نیروی بیشتری گذاشته شده است هست. سیر دستگاه قضایی به طرف کمال بوده هست. گرچه از نقطه نهایی که امام راحل بر آن تاکید می کرد و اصول قانون اساسی تاکید دارد فاصله داریم.

رییس قوه قضاییه افزود: در جلسه روز گذشته رهبر معظم انقلاب مطالب مهمی بیان کردند و عمده ترین آن تاکید بر مساله عدالت و عرضه خدمات قوه به نحو اعتمادساز هست. امیدواریم خدماتی که انجام می گرفت و اطلاع رسانی هنرمندانه آن خدمات اعتماد مردم را جلب کند.

آیت الله آملی لاریجانی گفت: سال ۹۶ قریب به ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار پرنده در دستگاه قضایی پیگیری شده است با قید تکرار. بیش از ۹۰۰ هزار پرونده از ۹۵ زیاد بوده؛ این ی

لاریجانی خاطرنشان کرد: نفس مراجعه فزاینده مردم به دستگاه قضایی نشان دهنده اعتماد هست. توصیه مهم این است که معلوم می شود مردم به نحو عقلایی فکر می کنند می توانند حقوق خود را استیفا کنند و مراجعه کنند. اگر واقعا این طور باشد که بعضی جاهلین داخلی و دشمن های خارجی ادعا می کنند مراجعه به دستگاه قضا کار لغوی بود. گرچه ما باید تلاش کنیم اعتماد مردم هر روز فزاینده باشد منتها نفس مراجعات وسیع مردم در جهات کیفری و حقوقی نشان دهنده اعتماد است.

وی در آخر گفت: سال ۹۶ قریب به ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار پرنده در دستگاه قضایی پیگیری شده است با قید تکرار. بیش از ۹۰۰ هزار پرونده از ۹۵ زیاد بوده؛ این یعنی مردم نزدیک ترین راه را جهت استیقای حقوق مراجعه به دستگاه قضایی می دانستند. ما تلاش می کنیم به سمت عدالت مد نظر اسلام مورد عنایت رهبری برسیم.

با دستگاه قضایی که امام بر آن تاکید می‌کردند فاصله داریم/ باید تلاش کنیم تا اع

واژه های کلیدی: اعتماد | پرونده | دستگاه | لاریجانی | قوه قضاییه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz