مرغ جام کنفدراسیونها شیلی آلمان alman shili

مرغ: جام کنفدراسیونها شیلی آلمان alman shili jam کنفدراسیونها varzeshi-Football bein –

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری گران‌قیمت‌ترین بازیگر زن لاتین‌تبار , آثار برتر جنیفر لوپز

شاید همه جنیفر لوپز را به‌عنوان خواننده بشناسند، ولی او شش سال پیش از آن‌که نخستین آهنگش را منتشر کند، به‌طور جدی وارد سینما شده است بود؛ درواقع او نخستین بازیگ

گران‌قیمت‌ترین بازیگر زن لاتین‌تبار , آثار برتر جنیفر لوپز

آثار برتر جنیفر لوپز؛ گران قیمت ترین بازیگر زن لاتین تبار

عبارات مهم : زندگی

شاید همه جنیفر لوپز را به عنوان خواننده بشناسند، ولی او شش سال پیش از آن که نخستین آهنگش را منتشر کند، به طور جدی وارد سینما شده است بود؛ درواقع او نخستین بازیگر زن لاتین تبار است که درآمدی بیش از یک میلیون دلار جهت یک فیلم دریافت کرده است.

وب سایت فیلم نت نیور، شاید همه جنیفر لوپز را به عنوان خواننده بشناسند، ولی او شش سال پیش از آن که نخستین آهنگش را منتشر کند، به طور جدی وارد سینما شده است بود؛ درواقع او نخستین بازیگر زن لاتین تبار است که درآمدی بیش از یک میلیون دلار جهت یک فیلم دریافت کرده است.

گران‌قیمت‌ترین بازیگر زن لاتین‌تبار , آثار برتر جنیفر لوپز

جنیفر لین لوپز که اخیرا ۴۹ساله شده است است با پدر و مادری پورتوریکویی در نیویورک به دنیا آمد و در پنج سالگی به کلاس آواز و رقص رفت. در دوران تحصیل در ورزش موفق تر بود تا درس و در سال آخر دبیرستان تصادفاً شنید که یک فیلم چندین بازیگر دختر نوجوان جهت نقش هایی کوتاه می خواهد. لوپز در مصاحبه شرکت کرد و جهت بازی در فیلم کم هزینه ی «دختر کوچک من» (۱۹۸۶) پذیرفته شد. بعد از این تجربه بود که او فهمید که می خواهد یک «ستاره ی مشهور سینما» شود. پدر و مادرش ایده اش را احمقانه دانستند چون هیچ لاتین تباری نتوانسته بود به چنین نقطه ای برسد.

این تفاوت نظر جنیفر را به تدریج از منزل دور کرد تا در آپارتمانی مستقل از خانواده اش در منهتن زندگی کند. کمی بعد توانست نقش هایی در موزیکال های محلی پیدا کند و در گروه کر موزیکال های طلایی برادوی استخدام شود و در توری پنج ماهه در اروپا حضور داشته باشد.

در سال ۱۹۹۱ در میان ۲هزار متقاضی توانست وارد یک برنامه ی تلویزیونی شود و جهت ضبط برنامه راهی لس آنجلس شد و تا دو سال بعد که تصمیم گرفت تمام وقت شغل بازیگری را دنبال کند در این برنامه باقی ماند. نخستین بازی حرفه ای اش را در یک سریال نمایش خانگی با عنوان «گم شده است در جنگل» (۱۹۹۳) انجام داد و کمی بعد با شبکه ی سی بی اس جهت بازی در سریال «شانس های دوم» (۱۹۹۳-۱۹۹۴) قرارداد امضا کرد.

لوپز نخستین نقش مهم سینمایی اش را در سال ۱۹۹۵ در فیلم «خانواده ی من» ایفا کرد؛ اگرچه نامش در تیتراژ نیامد، نامزد جایزه ی ایندیپندنت اسپیریت شد. او در همان سال در فیلم «قطار پول» در کنار وسلی اسنایپس و وودی هارلسون در نقش پلیس نیویورک بازی کرد.

جنیفر لوپز در فیلم «قطار پول»
در فوریه ی سال ۱۹۹۷ با جک نیکلسون در نئونوار «خون و شراب» هم بازی شد. یک ماه بعد نخستین نقش مهم اش را در فیلم «سلنا» بازی کرد که نقش را با طی مراحل سخت مصاحبه به دست آورد. «سلنا» فیلمی بود که لوپز را به موقعیت یک ستاره ی هالیوودی ارتقا داد. دستمزد او جهت این فیلم یک میلیون دلار بود؛ رقمی که به او جایگاه گران قیمت ترین بازیگر لاتین تبار در تاریخ سینما بخشید.

لوپز نخستین تک آهنگش را با عنوان «If You Had My Love» در سال ۱۹۹۹ در شرایطی به بازار موسیقی عرضه کرد که به عنوان یک بازیگر سینما تثبیت شده است بود. او با وجود موفقیت در عرصه ی موسیقی هرگز از سینما و تلویزیون جدا نشد و همواره به فعالیت بازیگری اش ادامه داد.

شاید همه جنیفر لوپز را به‌عنوان خواننده بشناسند، ولی او شش سال پیش از آن‌که نخستین آهنگش را منتشر کند، به‌طور جدی وارد سینما شده است بود؛ درواقع او نخستین بازیگ

جنیفر لوپز در فیلم «خارج از دید»
پیش از این فیلم «خارج از دید» (۱۹۹۸) او را در میان آثار برتر استیون سودربرگ مرور کرده بودیم. حالا چهار فیلم برتر دیگر او را مرور می کنیم:

۴. پارکر (Parker) (۲۰۱۳)

جنیفر لوپز در این فیلم اکشن جنایی و باعشق با جیسون استاتهام هم بازی شد. او در این فیلم در نقش «لزلی» بازی می کند که یک مشاور املاک افسرده و ناموفق است که شرایط مالی نابسامانی دارد تا این که سروکله ی یک دزد حرفه ای (استاتهام) به عنوان خریدار املاک پیدا می شود. اگرچه فیلم نقدهای متناقضی گرفت، بازی لوپز با نقدهای مثبتی مواجه شد. منتقد روزنامه ی شیکاگو تریبیون نوشت که این فیلم این وقت را به لوپز داد تا صورت هایی دراماتیک، عاشقانه، بامزه، افسرده، سرخوش و خشن را در یک فیلم به نمایش بگذارد و در تمام طول فیلم تماشاگر را با خود همراه کند. فیلم که با بودجه ی ۳۵میلیون دلاری ساخته شده است بود موفقیتی خفیف را با فروشی بالغ بر ۴۶میلیون دلار ثبت کرد.

۳. دوربرگردان (U Turn) (۱۹۹۷)

گران‌قیمت‌ترین بازیگر زن لاتین‌تبار , آثار برتر جنیفر لوپز

در یک سال پرکار که با فیلم موفق «سلنا» شروع شد و با «آناکوندا» ادامه پیدا کرد، جنیفر لوپز این بار در جلوی دوربین الیور استون رفت تا با ارزش پن و بیلی باب تورنتون هم بازی شود. این درام جنایی و مهیج داستان مردی به نام «بابی کوپر» را روایت می کند که به مافیای خطرناک روس بدهکار است و در میانه ی راه وگاس جهت صاف کردن بدهی اش به خاطر خراب شدن ماشینش در شهری کوچک در آریزونا گرفتار می شود، شهر عجیب که محل زندگی زنی غریب به نام «گریس» (لوپز) است.

۲. سلول (The Cell) (۲۰۰۰)

شاید همه جنیفر لوپز را به‌عنوان خواننده بشناسند، ولی او شش سال پیش از آن‌که نخستین آهنگش را منتشر کند، به‌طور جدی وارد سینما شده است بود؛ درواقع او نخستین بازیگ

لوپز بعد از یک فاصله ی دو ساله که تمرکزش را بر موسیقی گذاشته بود با این فیلم علمی تخیلی ترسناک و مهیج به سینما بازگشت. این فیلم نخستین تجربه ی سینمایی تارسم سینگ هندی تبار بود که در دهه ی ۱۹۹۰ چند موزیک ویدئو ساخته بود. جنیفر لوپز در این فیلم در نقش یک مددکار اجتماعی بازی می کند که با تشویق یک مأمور اف بی آی می پذیرد با استفاده از یک فناوری تجربی تازه وارد ذهن یک قاتل زنجیره ای که به کما رفته شود و دریابد که او آخرین قربانی اش را کجا مخفی کرده هست. منتقدان بعضی از جنبه های فنی فیلم را ستودند، ولی نقدهایی به شباهت های داستانی با «سکوت بره ها»، سبک گرایی و تصویرهای مازوخیستی فیلم وارد دانستند. بااین حال فیلم که با بودجه ی ۳۳میلیون دلاری ساخته شده است بود، ۱۰۴میلیون دلار فروخت و فیلم در رشته ی صورت پردازی نامزد اسکار شد. لوپز هم نامزد جایزه ی ساترن شد، ولی جایزه را به تیا لئونی بازیگر فیلم فانتزی «مرد خانواده» باخت.

۱. سلنا (Selena) (۱۹۹۷)

بعد از این که جنیفر لوپز در این درام زندگی نامه ای در نقش عنوان بازی کرد و زندگی سلنا کینتانیا پرز خواننده ی مکزیکی تبار را به تصویر کشید، بیش از هر لحظه مصمم شد تا سراغ خوانندگی برود، اگرچه داستان سلنا نهایی تراژیک داشت. فیلم با بودجه ای ۲۰میلیون دلاری ساخته شد و بیش از ۳۵میلیون دلار فروش کرد. جنیفر لوپز جهت این فیلم بااهمیت ترین نامزدی سینمایی اش را در گلدن گلوب به دست آورد که آن را به هلن هانت بازیگر فیلم «بهتر از این نمی شه» واگذار کرد.

گران‌قیمت‌ترین بازیگر زن لاتین‌تبار , آثار برتر جنیفر لوپز

واژه های کلیدی: زندگی | سینما | لاتین | بازیگر | برنامه | موسیقی | بازیگری | سینمایی | جنیفر لوپز

گران‌قیمت‌ترین بازیگر زن لاتین‌تبار , آثار برتر جنیفر لوپز

گران‌قیمت‌ترین بازیگر زن لاتین‌تبار , آثار برتر جنیفر لوپز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz