مرغ جام کنفدراسیونها شیلی آلمان alman shili

مرغ: جام کنفدراسیونها شیلی آلمان alman shili jam کنفدراسیونها varzeshi-Football bein –

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازیگران سوگلی تلویزیون

بین سریال‌های پرتعداد شبکه‌های متفاوت سیما، چند بازیگر مشخص هستند که در زیاد این مجموعه‌ها حضور دارند و مدام بین شبکه‌های متفاوت در رفت و آمدند.

بازیگران سوگلی تلویزیون

بازیگران سوگلی تلویزیون

عبارات مهم : سینما

بین سریال های پرتعداد شبکه های متفاوت سیما، چند بازیگر مشخص هستند که در زیاد این مجموعه ها حضور دارند و مدام بین شبکه های متفاوت در رفت و آمدند.

به گزارش روزنامه صبح نو،بین سریال های پرتعداد شبکه های متفاوت سیما، چند بازیگر مشخص هستند که در زیاد این مجموعه ها حضور دارند و مدام بین شبکه های متفاوت در رفت و آمدند.

تعداد معدودی بازیگر هستند که در چند سال اخیر در پروژه های متعدد تلویزیونی حضور دارند و این حضور صرفاً محدود به بازیگری هم نبوده هست. همین امر باعث شده است که گمانه زنی های مختلفی در این باره به وجود آید. در این گزارش به تعدادی از بازیگران پرکار سال های اخیر سیما اشاره می کنیم. رتبه بندی این بازیگران با توجه به میانگین تعداد نقش ها درمقابل میزان سال های بازیگری ارزیابی شده است است.

بازیگران سوگلی تلویزیون

1-شهرزاد کمال زاده

بازیگر زن جوان تلویزیون که در سال های اخیر پا به عرصه بازیگری گذاشته هست. شهرزاد کمال زاده در طول12سال از عمر حرفه ای خود در 8 اثر سینمایی حضور داشته است.

بین سریال‌های پرتعداد شبکه‌های متفاوت سیما، چند بازیگر مشخص هستند که در زیاد این مجموعه‌ها حضور دارند و مدام بین شبکه‌های متفاوت در رفت و آمدند.

وی در حدود یک دهه فعالیت در 37 پروژه تلویزیونی نقش آفرینی داشته که19مورد از آنها به تله فیلم تخصیص داده شده است دارد. کمال زاده در فاصله بین سال های 89 تا 95 در 14 سریال حضور داشته که با توجه به عمرکوتاه حرفه ای اش تا بدهید جا، قطعاً بین بازیگران هم سطح خود رکورد دار است.

بازیگران سوگلی تلویزیون

2-سام درخشانی

بازیگر42ساله سینما و تلویزیون که زیاد فعالیت هایش محدود به تلویزیون بوده ، تاکنون در 8 فیلم سینمایی نقش آفرینی کرده است.

بین سریال‌های پرتعداد شبکه‌های متفاوت سیما، چند بازیگر مشخص هستند که در زیاد این مجموعه‌ها حضور دارند و مدام بین شبکه‌های متفاوت در رفت و آمدند.

سام درخشانی در عمر18ساله حرفه ای خود در 40مجموعه تلویزیونی حضور داشته که با توجه به سال های فعالیتش، بین هم نسلانش رکورد دار به حساب می آید. درخشانی در فاصله بین سال های 89 تا 95 در 13سریال نقش آفرینی کرده و در امسال هم در پروژه گسل مشغول ایفای نقش است.

بازیگران سوگلی تلویزیون

3-مهران غفوریان

بازیگر میانسال، با استعداد و دوست داشتنی سینما و تلویزیون که از سال73 فعالیت هنری خود را شروع کرده هست. مهران غفوریان در 17 اثر سینمایی نقش آفرینی کرده است.

وی در طول سال های فعالیتش در 39 پروژه تلویزیونی حضور داشته و بعضی از آنها را نیز کارگردانی هم کرده هست. غفوریان در طول سال های 90تا95 در12 سریال حضور داشته هست. وی یکی از بازیگران پرکار طنز سیماست که در عین پرکار بودن عمدتاً موفق هم بوده است.

4-کامران تفتی

بازیگر 38 ساله سینما و تلویزیون که انرژی زیادی جهت فعالیت در حوزه های متفاوت از جمله خوانندگی دارد، درطول عمر حرفه ای خود که چندان وقت زیادی هم از آن نمی گذرد، در تعداد قابل توجهی از پروژه های سیما حضور داشته هست. تفتی در عمر20ساله حرفه ای خود به جز 10فیلم سینمایی در حدود 7 تله فیلم و 28 سریال حضور داشته است.

وی در فاصله سال های 89 تا 95 در 16 سریال تلویزیونی حضور داشته که بین بازیگران هم سطح او، رکورد قابل توجهی به حساب می آید. تفتی در امسال با دو مجموعه سردلبران و از یادها رفته قرارداد امضا کرده هست. البته فعالیت های کامران تفتی به بازیگری و خوانندگی محدود نشده و او در امسال اجرای یک شوی تلویزیونی در شبکه نسیم را هم برعهده گرفته که به زودی از سیما پخش خواهد شد.

5-مهران رجبی

بازیگر55 ساله سینما و تلویزیون که از میانسالی فعالیت بازیگری در سینما و تلویزیون را شروع کرد. مهران رجبی از 20سال پیش وارد این عرصه شد و تاکنون در بیش از 60 اثر سینمایی حضور داشته است.

رجبی مجموعاً در 36 مجموعه تلویزیونی نقش آفرینی کرده هست. وی بین سال های 89 تا 95 لااقل در 16سریال بازی کرده که با توجه به عمر نه چندان زیاد حرفه ای او، رکورد بالایی است.

6-آتیلاپسیانی

بازیگر 50ساله سینما و تلویزیون که فرزند مرحوم جمیله شیخی هست، در لیست بازیگران پرکار تلویزیون قرار می گیرد. آتیلاپسیانی در کارنامه پربار حرفه ای خود لااقل در 68 فیلم سینمایی بازی کرده است.

پسیانی از سال62 به صورت رسمی پا دراین عرصه گذاشته هست. او در40 پروژه تلویزیونی نقش آفرینی داشته و فقط بین سال های 89 تا 95 در 14مجموعه تلویزیونی بازی کرده است و توانسته سهم قابل توجهی در آنتن رسانه ملی داشته باشد.

7-پژمان بازغی

بازیگرمیانسال سینما و تلویزیون که بین هم نسلان خود رکورددار نقش آفرینی در پروژه های سینمایی و تلویزیونی هست. بازغی در طول عمر22ساله حرفه ای خود به جز حدود 35 تجربه سینمایی، درحدود 28پروژه تلویزیونی (منهای تله فیلم) حضور داشته هست. بازیگر فیلم دوئل بین سال های 89 تا 95 در حدود 12پروژه تلویزیونی حاضر شده است که این حضور منحصر به بازیگری نبوده و در برنامه های متفاوت در مقام داور و همچنین مجری نیز ظاهر شده است است.

بازغی سال96 را با اجرای خاص برنامه سال تحویل شبکه دو سیما شروع و اکنون نیز برنامه «کودک شو» با اجرای وی در حال پخش هست. بازیگر پرکار تلویزیون به زودی بازی در یک مجموعه تلویزیونی را شروع خواهد کرد.

8-پوریاپورسرخ

بازیگر40ساله سینما و تلویزیون که به وسیله آقای محمدحسین لطیفی به تلویزیون وارد شد. پوریاپورسرخ حدود 12سال است که به طور رسمی وارد عرصه بازیگری شده است و تاکنون در 24 اثر سینمایی حضور داشته است.

وی مجموعاً در 20پروژه تلویزیونی حضور داشته هست. پورسرخ در فاصله سال های 89 تا 95 در11 مجموعه نقش آفرینی کرده است.

9-جواد عزتی

بازیگری که راه پیشرفت را به مرور و از طریق تلویزیون طی کرده هست. جواد عزتی در حدود 14 سال فعالیت هنری در20 اثرسینمایی نقش آفرینی داشته است.

وی در طول عمرحرفه ای خود در 15 پروژه تلویزیونی حضور داشته هست. عزتی بین سال های 89 تا 95 در 14 پروژه رسانه ملی نقش آفرینی کرده که 5 اثر آن به تله فیلم تخصیص داده شده است دارد. عزتی با سریال دردسرهای عظیم نقش اول یک مجموعه تلویزیونی را تجربه کرد و توانست بیش از گذشته در این حرفه آشنا شود.

لیاقت یا روابط؟

نخستین مساله قابل توجه دراین موضوع، وجود یا عدم وجود یک قانون مدون در شرکت صداوسیماست. اینکه اصولاً جهت حضور بازیگران در پروژه های تلویزیونی چه ملاک و استانداردی وجود دارد؛ به لحاظ کمی و کیفی به کارگیری بازیگران در تلویزیون چه ضوابطی دارد؟

آیا به صرف صورت شدن و علاقه شخص، یک بازیگر می تواند جهت مثال درطول یک سال در 3 یا 4 سریال بازی کند؟ جدای از صدمات این رویه جهت خود بازیگر، آیا این روند باعث خسته شدن چشم و ذهن مخاطب نخواهد شد؟

به جز بعضی از بازیگران پرکار که واقعاً به لحاظ کیفی پتانسیل این حضور پررنگ را دارند علت حضور متعدد حلقه بسته بازیگران در تعداد زیادی از پروژه های سیما چیست؟ به نظر می رسد نه تنها دراین زمینه قانون و استانداردی در تلویزیون وجود ندارد، بلکه تعاملات پشت پرده نیز باعث بولد شدن بعضی از بازیگران می شود. بازیگرانی که درطول سال لااقل چند قرارداد امضا شده است دارند و گویا روابط خوبی با برنامه سازان و مدیران رسانه ملی دارند به طوری که از بازیگری به سمت اجرا نیز پیش رفته اند.

شاید یکی از دلایل ریزش مخاطب تلویزیون همین تکراری شدن صورت ها باشد؛ بازیگرانی ثابت با نقش هایی ثابت که در شبکه ها و آثار متفاوت حضوردارند و مجالی جهت حضور اشخاص تازه نمی دهند. راستی چند نقش از پژمان بازغی، کامران تفتی یا شهرزاد کمال زاده به یاد دارید که کاراکتر آنها در ذهن شما ماندگار شده است باشد؟

واژه های کلیدی: سینما | پروژه | بازیگر | سینمای | بازیگری | سینمایی | بازیگران | تلویزیون | تلویزیون | شوی تلویزیونی

بازیگران سوگلی تلویزیون

بازیگران سوگلی تلویزیون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz