مرغ جام کنفدراسیونها شیلی آلمان alman shili

مرغ: جام کنفدراسیونها شیلی آلمان alman shili jam کنفدراسیونها varzeshi-Football bein –

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اگر احساس کنم حضورم خیانت به داوری است جایم را به بقیه می‌دهم / فغانی

داور بین‌المللی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: اگر احساس کنم حضورم در داوری خیانت است مطمئن باشید جایم را به بقیه می‌دهم. 

اگر احساس کنم حضورم خیانت به داوری است جایم را به بقیه می‌دهم / فغانی

فغانی:اگر احساس کنم حضورم خیانت به داوری است جایم را به بقیه می دهم

عبارات مهم : احساس

داور بین المللی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: اگر احساس کنم حضورم در داوری خیانت است مطمئن باشید جایم را به بقیه می دهم.

به گزارش فارس، علیرضا فغانی بعد از مراسم گزینش عالی ترین های لیگ اظهار داشت: به هر حال اینگونه مراسم نواقص دارد و هر سال چنین شرایطی هست. مثلاً همین امشب ابتدا همه مسئولان بازیکنان و عالی ترین های ارزش را معرفی کردند و در آخر هنگامی که مراسم در حال تمام شدن بود ما را صدا کردند که اوج برویم.

وی افزود: باید شأن افراد حفظ شود و شما اگر در بحث جهانی هم نگاه کنید داوران ابتدا اوج می روند و کارشان که تمام شد سپس سراغ تیم ها می روند.

اگر احساس کنم حضورم خیانت به داوری است جایم را به بقیه می‌دهم / فغانی

فغانی در خصوص جام جهانی گفت: در ابتدا خدا را شکر می کنم که تیم ملی عملکرد آبرومندانه ای داشت در مورد خود ما هم به شکلی عمل کردیم که فکر می کنم مردم از ما رضایت داشتند.

داور بین المللی فوتبال کشور عزیزمان ایران تأکید کرد: من تعریفی از اینکه مسئولین در آنجا چه انتظاراتی از ما داشتند و ما چه انتظاراتی از آنها داشتیم نمی کنم و فکر می کنم رضایت ما کفایت می کند.

داور بین‌المللی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: اگر احساس کنم حضورم در داوری خیانت است مطمئن باشید جایم را به بقیه می‌دهم. 

فغانی در خصوص نحوه فعالیتش در ادامه راه گفت: ما جهت جام ملت های آسیا برنامه ریزی کرده ایم و سپس ان شاءالله جهت جام جهانی برنامه ریزی می کنیم.

وی در خصوص اینکه شاید کمی در مورد خداحافظی اش از داوری احساساتی شده است بود، گفت: من احساساتی نیستم و تا جایی که احساس کنم می توانم کمک کنم این کار را انجام می دهم و اگر احساس کنم حضور من خیانت است و باید جایم را به بقیه بدهم حتماً این کار را انجام می دهم.

واژه های کلیدی: احساس | احساسات | احساسات | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz